Uitslagen

Uitslagen kindercompetitie

Ronde 1     Ronde 2   Ronde 3
16 juni t/m 30 juni     1 juli t/m 7 juli za  8 juli

Vanaf 10 jaar              Uitslag

A1 - A2     1e halve finale:    Finale
A2 - A3     winnaar poule A winnaar 1e halve finale
A3 - A1     tegen   tegen
      nummer 2 poule B winnaar 2e halve finale
           
B1 - B2     2e halve finale:     
B2 - B3     winnaar poule B  
B3 - B1     tegen    
      nummer 2 poule A  
       16 t/m 30 juni   za 8 juli
Tot 10 jaar
C1 - C2     1e halve finale:    Finale:
C3 - C4     winnaar poule C winnaar 1e halve finale
C1 - C3     tegen   tegen
C2 - C4     nummer 2 poule D winnaar 2e halve finale
C1 - C4          
C2 - C3          
D1 - D2     2e halve finale:     
D3 - D4     winnaar poule D  
D1 - D3     tegen    
D2 - D4     nummer 2 poule C  
D1 - D4          

D2 - D3

 

 

     

Uitslagen volwassencompetitie

Ronde 1     Ronde 2   Ronde 3      
16 juni t/m 30 juni      Uitslag
  1 juli t/m 7 juli za 8 juli, 17.30 uur  
A1 - A2           1e halve finale:    finale    
A1 - A3              
A1 - A4     winnaar poule A   winnaar 1e halve finale  
A1 - A5     tegen          
A2 - A3     nummer 2 poule C   tegen      
A2 - A4              
A2 - A5     2e halve finale:    winnaar 2e halve finale      
A3 - A4            
A3 - A5     winnaar poule B          
A4 - A5     tegen          
B1 - B2     winnaar poule C          
B1 - B3              
B1 - B4              
B1 - B5              
B2 - B3            
B2 - B4                
B2 - B5                
B3 - B4              
B3 - B5              
B4 - B5            
C1 - C2                
C1 - C3                
C1 - C4                
C1 - C5              
C2 - C3                
C2 - C4                
C2 - C5                
C3 - C4                
C3 - C5                
C4 - C5                
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Poulewinnaars gaan door naar halve finales          
Beste nummer 2 van niveau gevorderden (poule C) gaat door naar halve finales