Wedstrijdschema's

Wedstrijdschema kindercompetities

Ronde 1     Ronde 2    Ronde 3  
16 juni t/m 30 juni     1 juli t/m 7 juli  za 8 juli 16.45 uur

Vanaf 10 jaar

A1  tegen A2 1e halve finale:     finale  
A2  tegen A3 winnaar poule A  winnaar 1e halve finale   
A3 tegen A1 tegen    tegen  
      nummer 2 poule B  winnaar 2e halve finale
             
B1 tegen B2 2e halve finale:       
B2  tegen B3 winnaar poule B    
B3 tegen B1 tegen      
      nummer 2 poule A    
       1 juli   t/m   7 juli  za 8 juli 17.00 uur 
Tot 10 jaar
C1 tegen C2 1e halve finale:     finale:  
C3 tegen C4 winnaar poule C     winnaar 1e   halve finale
C1 tegen C3 tegen    tegen  
C2 tegen C4 nummer 2 poule D  winnaar 2e  halve finale
C1 tegen C4        
C2 tegen C3        
D1 tegen D2 2e halve finale:       
D3 tegen D4 winnaar poule D    
D1 tegen D3 tegen      
D2 tegen D4 nummer 2 poule C    
D1 tegen D4        

D2

tegen

D3

       

Wedstrijdschema volwassencompetitie

Kijk in de deelnemerslijst welk nummer je hebt. Je kunt dan op het wedstrijdschema zien   
tegen wie je in de eerste ronde moet spelen.       
                 
Ronde 1     Ronde 2   Ronde 3      
16 juni t/m 30 juni   1 juli t/m 7 juli za 8 juli   
A1 tegen A2 1e halve finale:    finale    
A1 tegen A3            
A1 tegen A4 winnaar poule A winnaar 1e halve  
A1 tegen A5 tegen   finale      
A2 tegen A3 nummer 2 poule C        
A2 tegen A4   tegen      
A2 tegen A5 2e halve finale:           
A3 tegen A4    winnaar 2e halve    
A3 tegen A5 winnaar poule B  finale      
A4 tegen A5 tegen          
B1 tegen B2 winnaar poule C        
B1 tegen B3          
B1 tegen B4        
B1 tegen B5          
B2 tegen B3        
B2 tegen B4            
B2 tegen B5            
B3 tegen B4          
B3 tegen B5           
B4 tegen B5        
C1 tegen C2            
C1 tegen C3            
C1 tegen C4            
C1 tegen C5          
C2 tegen C3            
C2 tegen C4            
C2 tegen C5            
C3 tegen C4            
C3 tegen C5            
C4 tegen C5            
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Poulewinnaars gaan door naar halve finales          
Beste nummers 2 van niveau gevorderden (poule C) gaan door naar halve finales